V redakcii

Denné rozhovory Moniky Tódovej a ďalších členov redakcie Denníka N. Denne okrem nedele sa rozprávame s osobnosťami z politiky a spoločnosti na aktuálne témy, v sobotu komentujeme udalosti týždňa s ďalšími členmi redakcie, vrátane pravidelného hosťa Mariána Leška. Všetky rozhovory vychádzajú aj ako video na Youtube, zvuková verzia v aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty. Ak chcete podporiť podcasty Denník N, prosíme, staňte sa predplatitelmi na predplatne.dennikn.sk.

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify
  • Amazon Music

Episodes

17 hours ago

Historik Jan Rychlík napísal obsiahlu knihu Dejiny Slovenska, ktorá má pomôcť českým čitateľom pochopiť, čím sa slovenské dejiny líšia od českých. V rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom sa vracia k slovenským mýtom, česko-slovenským vzťahom, postojom k Rusku, ale aj k dôvodom, prečo majú naše dejiny spoločné viac vecí s maďarskými ako s českými.

4 days ago

Aj Peter Pellegrini je elita, hovoria v podcaste V redakcii šéfredaktor Napunku Zoltán Szalay a editor a komentátor Denníka E Oliver Brunovský. Rozprávala sa s nimi Monika Tódová. 

4 days ago

S neúspešným kandidátom na prezidenta sa v podcaste V redakcii rozprávala Monika Tódová.

5 days ago

Voľná neriadená hra rozvíja myslenie, motoriku a buduje sebavedomie. Odborníčka hovorí, že pre napredovanie detí je dôležitejšia, ako mimoškolské vzdelávacie či športové krúžky. Nový podcast Terapia slovom o emóciách, vzťahoch a fungovaní ľudskej psychiky moderuje reportérka Denníka N Iveta Tanoczká.

6 days ago

Sociálny antropológ a autor knihy Postsedliaci Juraj Buzalka hodnotí prezidentské voľby. Hovorí o možnom medzigeneračnom probléme, o tom, prečo vyhral Pellegrini, ale aj o rozdieloch medzi vidiekom a mestami. „Tuším Michal Vašečka označil Petra Pellegriniho ako princa Krasoňa - nádherne vystupuje, dôstojným spôsobom, veľmi zmierlivo, nedáva veľa obsahu, netreba veľa premýšľať, a to je dobre pre ľudí, to tak hladí dušu.“ Hovorila s ním Veronika Folentová.

6 days ago

Líder Progresívneho Slovenska Michal Šimečka v rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom hovorí, aké ponaučenie plynie z prezidentských volieb, či a ako môže jeho hnutie osloviť voličov koalície, či budú pokračovať v protestoch, ale aj či poslanci PS podporia Richarda Rašiho v kandidatúre na predsedu parlamentu.

7 days ago

Mohol Ivan Korčok vyhrať, ak by jeho kampaň vyzerala inak? Alebo dosiahol voličský strop, ktorý prozápadní kandidáti majú? Politický marketér Adam Znášik z volebného tímu Ivana Korčoka v rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom hovorí, či mohli urobiť niečo inak, kde Peter Pellegrini mobilizoval, aký vplyv mali voliči z juhu, ale odpovedá aj na otázku, či má neúspešný kandidát zostať v politike.

Monday Apr 08, 2024

Vypočujte si záznam z povolebnej diskusie Ako zachrániť demokraciu, ktorá bola v pondelok večer v bratislavskom DPOH. S Mariánom Leškom, Matúšom Kostolným a Martinom M. Šimečkom sa rozprávala Monika Tódová.

Sunday Apr 07, 2024

Netrápi ma, že sa Peter Pellegrini stal prezidentom, ale to, medzi akými ľuďmi žijem, hovorí po volebnej noci sociológ Michal Vašečka v podcaste V redakcii. Rozprávala sa s ním Monika Tódová.

Friday Apr 05, 2024

Mám pocit, že sa vraciame do minulosti drastickým spôsobom. Hanbím sa, lebo byť umelec a byť zo Slovenska je teraz zvláštna pozícia, hovorí Tamara Kramárová. 24-ročná hudobníčka vystupuje pod menom Tamara Kramar, žije vo farebnom Brightone a pravidelne sa vracia na Slovensko. Jej singel Hey Pretty Girl odznel aj v rádiu BBC Introducing. https://we.tl/t-Fptx8Tfpk5
Moderátorka Kamila Šebestová sa v novom podcaste Generácia N bude rozprávať s mladými úspešnými ľuďmi, ktorí už niečo dokázali, o ich živote, často aj o pohľade na Slovensko zo zahraničia. Generácia N v názve je novou nastupujúcou generáciou. Podcast vychádza v kanáli Denníka N V redakcii.

Copyright 2021 All rights reserved.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20230822