V redakcii

Rozhovory o politických a spoločenských témach V redakcii vedú každý pracovný deň redaktori Denníka N Monika Tódová, Dušan Mikušovič, Veronika Folentová a ďalší. V sobotu vychádza špeciálne vydanie, kde udalosti týždňa s Monikou Tódovou preberajú vybraní členovia redakcie Denníka N. Nové vydania publikujeme každý deň okrem nedele ako 1) článok, ako 2) podcast na webe, v aplikácii Denník N a na najväčších podcastových platformách a 3) ako video na kanáli Denníka N na youtube.com. Ak chcete podporiť autorky a autorov relácie V redakcii Denníka N, objednajte si predplatné na predplatne.dennikn.sk

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Google Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify
  • Amazon Music

Episodes

13 hours ago

Experti na zdravotníctvo z Hlasu, PS a OĽaNO sa zhodli, že pacienti by za to, že chodia na preventívne prehliadky a skríningy, mali dostať bonusy, ale nie vo forme nižších odvodov. Ak by nová nemocnica stála v Bratislave, zavreli by jednu z budov Univerzitnej nemocnice v Starom Meste. Interrupčnú tabletku by schválili len Dvořák a Dolinková, aj napriek tomu, že je na nej odborná zhoda, Krajčí by chcel ešte diskutovať.

2 days ago


Záznam predvolebnej diskusie Denníka N o ochrane prírody a boji s klimatickou krízou. Hosťami Tomáša Grečka boli tímlídri strán pre životné prostredie: Tamara Stohlová (PS), Anna Zemanová (SaS) a Jaroslav Karahuta (Sme rodina).

2 days ago

Špeciálne vydanie podcastu V redakcii s riaditeľmi troch prieskumných agentúr, Ipsos, AKO a Focus. Reportér Dušan Mikušovič sa pýtal Jakuba Hankovského, Václava Hřícha a Martina Slosiarika, kto má najväčšie šance na výhru, koľko voličov je nerozhodnutých, či sa môže objaviť nejaký skrytý volič, aj akú volebnú účasť odhadujú.

3 days ago

Záznam predvolebnej diskusie Denníka E o ekonomike. Hosťami Olivera Brunovského boli ekonomickí experti strán Tomáš Drucker (Hlas - SD), Jozef Hajko (KDH), Štefan Kišš (PS) a Marián Viskupič (SaS).

3 days ago


Novinár a vysokoškolský pedagóg Václav Moravec už takmer 20 rokov moderuje nedeľnú politickú debatu Českej televízie s názvom Otázky Václava Moravca. V rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom hovorí, o čom budú podľa jeho názoru slovenské voľby, ako ich ovplyvnia televízne debaty, čo vraví na slovenskú kampaň, ale aj čo o Slovensku prezrádza jeho výskum zameraný na vplyv digitálnych médií.

4 days ago

Prezident komory zdravotníckych záchranárov František Majerský je 150-ka na kandidátke KDH. V rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom hovorí, čo sa mu nepáčilo na výroku predsedu hnutia o LGBTI, čo spája KDH s Progresívnym Slovenskom, prečo by nikdy nepodporoval vládu Smeru, ale aj či by štát mal zbaviť vplyvu Penty v zdravotníctve.

5 days ago

Poslanci odmietli rokovanie o situácii v pediatrii. Minister zdravotníctva Michal Palkovič hovorí, akú reakciu od lekárov očakáva, ale aj o tom, že ambulantný sektor kolabuje. Hovorí aj o tom, že ešte táto vláda zdravotníctvo dofinancuje a aj o výberových konaniach, ktoré sa na ministerstve tesne pred voľbami spustili. Hovorila s ním Veronika Folentová.

7 days ago

So zástupcom šéfredaktora Marekom Chorvatovičom a šéfom reportérov Jurajom Koníkom sa rozprávala Monika Tódová.

Thursday Sep 14, 2023

Predvolebná diskusia lídrov strán Demokrati, Modrí a Aliancia zo štúdia Denníka N. Hosťami reportéra Dušana Mikušoviča boli Andrea Letanovská, Mikuláš Dzurinda a Krisztián Forró. Hovorili o tom, ako dopadlo spájanie stredopravých a maďarských strán, o svojich šanciach vo voľbách, ale aj o Viktorovi Orbánovi, nelegálnej migrácii a daňovej politike.

Wednesday Sep 13, 2023

Záznam diskusie v bratislavskom DPOH. S prezidentkou Zuzanou Čaputovou sa rozprávala Monika Tódová.

Copyright 2021 All rights reserved.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20230822