V redakcii

Rozhovory Denníka N

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Google Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify
  • Amazon Music

Episodes

2 days ago

So šéfom predplatného Denníka N a editorom Konštantínom Čikovským a komentátorom a editorom Filipom Obradovičom sa rozprávala Monika Tódová.

3 days ago

Hlas má podobne ako Sme rodina výrazne viac ženských voličiek ako mužských voličov, všíma si v aktuálnom volebnom modeli riaditeľ prieskumnej agentúry Ipsos Jakub Hankovský. V rozhovore s reportérom Dušanom Mikušovičom vysvetľuje, prečo sa napriek výmene vlády stranícke preferencie takmer nepohli, či by Demokratom ešte mohlo pomôcť spojenie s menšími stranami, ale aj koho oslovuje Republika. Prezrádza aj to, koľko ľudí si myslí, že EÚ nariadila primiešavanie hmyzieho proteínu do potravín.

4 days ago

Tomáš Lehotský kandidoval za Za ľudí, bol za to, aby Veronika Remišová nebola predsedníčkou. V rozhovore hovorí, prečo končí v politike, čo ho na nej sklamalo ale aj to, ako vychádza so svojou bývalou predsedníčkou. Hovorila s ním Veronika Folentová.

5 days ago

Nový minister obrany Martin Sklenár hovorí o tom, či môžeme ešte niečo darovať Ukrajine, čo by za neho mohla armáda nakúpiť a vysvetľuje, ako sa stal členom vlády Ľudovíta Ódora.

6 days ago

Minister školstva Daniel Bútora hovorí o tom, ako sa zmení vyučovanie po schválení nového vzdelávacieho programu, či je dobre nastavený, ale aj to ako hodnotí návrh na povinný súhlas rodiča na sexuálnu výchovu od Richarda Vašečku. Hovorila s ním Veronika Folentová.

7 days ago

O rozsudku v kauze vraždy novinára a príprave vrážd troch prokurátorov sa s reportérkou Denníka N Monikou Tódovou rozprával novinár českého Deníka N Filip Titlbach. 

Saturday May 20, 2023

S Mariánom Leškom, Martinom M. Šimečkom a Michalom Vašečkom sa v bratislavskom DPOH rozprávala Monika Tódová.

Friday May 19, 2023

Nový minister financií Michal Horváth hovorí o tom, prečo sú naše verejné financie v zlom stave, čo sa s tým dá robiť a či nám hrozí krach, keď deficity budú ďalej rásť. Rozprávala sa s ním reportérka Marianna Onuferová.

Thursday May 18, 2023

Podpredsedníčka vlády pre Plán obnovy a odolnosti a využívanie eurofondov Lívia Vašáková hovorí o tom, prečo nevieme čerpať európske peniaze, či bude nemocnica v Martine či na Rázsochách, ale aj o tom, koho volila. Hovorila s ňou Veronika Folentová.

Wednesday May 17, 2023

Bývalá premiérka Iveta Radičová hovorí o novom premiérovi Ľudovítovi Ódorovi, o tom, kedy zlyhával Heger, aj o tom, s akými témami by mala prísť nová vláda.

Copyright 2021 All rights reserved.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20221013