V redakcii

Rozhovory Denníka N

Episodes Date

Minister zahraničných vecí Ivan Korčok (SaS) v rozhovore s Monikou Tódovou priznáva, že sa pýtal sám seba, čo urobí, ak by Eudard Heger nepodržal Máriu Kolíkovú. Ministerku spravodlivosti považuje vo ...
May 11, 2021
Majiteľka bratislavského bistra Soupa Martina Felix Maženská v rozhovore s Veronikou Folentovou hovorí, ako sa žije gastro prevádzkam v pandémii.
May 10, 2021
Monika Tódová sa rozpráva s komentátormi Denníka N Konštantínom Čikovským a Filipom Obradovičom o nápadoch Igora Matoviča, kolúznej väzbe a aj o tom, či vydrží táto vláda. 
May 8, 2021
Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry v rozhovore s Monikou Tódovou vysvetľuje, prečo 57 dní nepredložil súdu žiadosť obvineného o prepustenie z väzby, aj to ako dohadujú so spolupracujúcimi obvinen...
May 7, 2021
Žiadnemu projektu som nevenoval toľko času ako Vydrici, súčasný návrh je to najlepšie, čo sme zo seba dostali v obrovskom tíme architektov, hovorí architekt a hudobník Juraj Benetin. O nových projekto...
May 6, 2021
Predsedníctvo OĽaNO sa nestretáva, hovorí jeho člen a predseda Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič. O očkovaní a politike sa s ním rozprávala Monika Tódová. 
May 5, 2021
Sociológ Pavol Baboš z agentúry 2muse hovorí s Dušanom Mikušovičom o voličoch OĽaNO, ktorých názory na vládu, pandémiu aj výmenu premiéra sme počúvali v dvoch skupinových rozhovoroch.  
May 4, 2021
Všeobecná lekárka Jana Bendová v rozhovore s Veronikou Folentovou hovorí o očkovaní, dlhom covide a aj o tom, ako si pacienti žiadali viac liekov. 
May 3, 2021
Do súťaže Denníka N pre žiakov a študentov o tom ako prežívali lockdown prišlo viac ako 800 textov, obrázkov a videí. S redaktorkou Riou Gehrerevou sa rozprával Braňo Bezák.
May 1, 2021
Po obvineniach, že za výbuchom vo Vrběticiach sú ruské tajné služby sa prokremeľská dezinfoscéna znova zaktivizovala. S redaktorom Denníka N Vladom Šnídlom sa rozprával Braňo Bezák.
April 30, 2021

Load more

Podbean App

Play this podcast on Podbean App